PaedDr. Daniela Bartošová UČITEĽKA STREDNÉ RYBIČKY

VIERA V BOHA: je jeden z poznatkov, ktorý mi odovzdali a vštepovali moji rodičia. Dodáva mi silu, radosť, útočisko, obohatenie, pravidlá ako žiť. Viera v Boha mi dodáva pocit bezpečia.
DIEŤA: Boh stvoril muža a ženu a obdaril ich najcennejším darom, ktorý dostali do opatery. Poveril ich jednou z najdôležitejších úloh rodiny -  rozvíjať talenty a schopnosti dieťaťa. Naša cirkevná materská škola ako inštitúcia dopomáha rodinám, obohacuje a dopĺňa rodinnú výchovu v rozvoji detí v oblastí psychomotorickej, kognitívnej a sociálno- emocionálnej. Výhodou pre naše deti je, že naša cirkevná materská škola detí rozvíja v oblasti duchovnej a morálnej cez zážitkové učenie prostredníctvom hier, výtvarných, pohybových, dramatických a rôzných výchovno - vzdelávacích aktivít.